Стильна кухня поза стилю

Ця кухня як композиція виглядає досить гармонійно. Не відразу помічаєш, що багато деталей взяті з різних стилів і, здавалося б, не повинні зустрічатися в одному інтер’єрі.

Ідеї для вітальні – акценти червоного

Незважаючи на агресивність червоного кольору, він відмінно поєднується зі світлими тонами. Найкраще цей тандем використовувати у вітальні, так як насиченість червоного створює святкову атмосферу веселощів і радості.

Кімната для хлопчика в морському стилі

Неймовірно красивий інтер’єр, який ідеально підходить для дитячої. Така кімната подарує радість малюкові, і його батькам.

Архітектурні шедеври для тих, хто любить висоту

Современные города растут ввысь, а не вширь. И с каждым днем новые высотные здания и туристические объекты все больше и больше поражают нас своим местоположением, технической новизной и уникальностью.

Ніжний будинок

Розташований він на узліссі, на півночі Нідерландів. Молода сім’я переїхала сюди, щоб перебувати ближче до природи. Дивовижне використання кольорів робить інтер’єр надзвичайно ніжним.

Дерево в будинку

В цьому будинку замість кімнатних квітів росте справжнє дерево. Ця задумка прийшла в голову архітекторові з Казахстану, який спроектував цей скляний будинок в лісі.

Квартира в промисловому стилі

Квартира в промисловому стилі належить молодому чоловіку, що полюбляє подорожувати. Він хотів отримати стильний і просторий інтер’єр.

Будиночок на березі Середземного моря (37 кв. м)

Цей маленький будиночок розташований на березі Балеарських островів, Іспанія. Тихе місце, де час, здається, рухається в іншому ритмі. Будинок належить молодій парі.