Year: 2011

Будівництво багатофункціонального комплексу в с. Нові Петрівці, Вишгородського району

Загальна площа об’єкта 3200 кв.м.
Площа ділянки в межах проектування 2,5 га.

Об’єкт являє собою багатофункціональну систему приміщень, яка складається з трьох основних блоков.

У кожного блоку є своє призначення: блок адміністративних приміщень, відомчий готель, блок приміщень їдальні та кулінарії повного циклу, включаючи приміщення кухні (м’ясний цех, рибний цех, овочевий цех, цех розробки птаха, цех варіння сиропів і варення, цех м’ясних консервів, кондитерський цех), продовольчих складів, холодильні та морозильні камери http://panproject.com.ua/po_arhitektura/kulinariya-polnogo-tsikla.

При розробці проекту максимально брався до уваги існуючий складний рельєф місцевості і специфіка призначення самої будови.

Екстер’єр розроблено в стриманому класичному стилі. Фасади оформлено декоративними елементами з регулярним ритмом та композиційними акцентами на головних вхідних групах.

Основною метою при поєднанні декількох функцій в одній споруді було забезпечення повноцінного існування кожної в рамках існуючих зв’язків на території та технологічних обмежень, пов`язаних з приміщеннями кухні громадської їдальні та кулінарії.

Вертикальна схема функціонального зонування споруди має такий розподіл за поверхами:

  • Цокольний поверх призначено виключно для розміщення технологічних приміщень кухні, кулінарії та технічних приміщень, що забезпечують функціонування інженерних систем;
  • Перший поверх виділено під адміністративні приміщення, спортзал та інші приміщення адміністративного корпусу, вестибюль спального відділення профілакторію, обiднi зали громадської їдальні з різною потужністю та під технологічні приміщення кухні;
  • Другий поверх поділено на два блоки. Це приміщення адмінкорпусу (адміністративні кімнати, бухгалтерія, актовий зал) та житлові блоки спального відділення профілакторію;
  • Третій поверх переважно займають житлові блоки, але є й блок технічних приміщень.

Термін розробки всіх розділів проекту (включаючи проходження комплексної державної експертизи) шість місяців (07.11-12.11).

Генеральний план об’єкта:

http://panproject.com.ua/ua/po_arhitektura/mnogofunktsionalnyiy-kompleks